Aktualności

aktualnosci

REKRUTACJA - praca dla fizjoterapeuty

FIZJOTERAPEUTA POSZUKIWANY!

Fizjoterapia jest Twoją pasją?

Chcesz pomagać ludziom wracać do sprawności?

Lubisz się uczyć i nie boisz wyzwań?

Chcesz dać się zaskoczyć i masz otwarty umysł?

Tak?

To czekamy właśnie na Ciebie!

Opis stanowiska

• wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu terapii manualnej, kinezyterapii, fizykoterapii i masażu leczniczego

• wyłącznie indywidualna praca z pacjentem

• rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania - kogo szukamy:

Poszukujemy pasjonatów zawodu dla których fizjoterapia to nie tylko praca. Osób gotowych zdobywać nową wiedzę i umiejętności oraz dążących do bycia specjalistami w swojej dziedzinie.

• warunek konieczny: LICENCJAT LUB MAGISTER FIZJOTERAPII, NPWZFz

• dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• poczucie odpowiedzialności za swoją pracę

• komunikatywność i asertywność

• wysoka kultura osobista w kontaktach z pacjentami

• punktualność, samodzielność i kreatywność

Gwarantujemy:

• wyzwania ;)

• rozwój umiejętności fizjoterapeutycznych

• szkolenia wewnętrzne

• jasną ścieżkę rozwoju zawodowego

• NFZ - praca zmianowa (I zmiana od 7.00, II zmiana do 21.00), przy pracy głównie z pacjentami prywatnymi możliwy elastyczny czas pracy

• praca od poniedziałku do piątku

• umowa zlecenie lub kontrakt (preferowany)

• zarobki uzależnione od ilości i wartości punktowej przeprowadzonych zabiegów (stawki w miesiącu różne, od 4000 do 9000 zł brutto w zależności od ilości wykonanych zabiegów)

• premie stażowe, wakacyjne i od obrotu, bonus przy współpracy jako firma

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy firmy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.”